EPİLASYON UYGULAMALARI

Videolar

Kalıcı Epilasyon (Orjinal Buz Lazer)

Lazer epilasyon kıl ve tüylerden kurtulmak isteyen kadınlar için oldukça kalıcı ve başarılı bir yöntemdir. Bu yöntem yaklaşık 6-8 seans süren ve seans aralıkları 6 hafta olan bir süreci kapsar. Bu süreçte %80 ila %90 oranında başarı elde edilirken çok küçük oranda kıl ve tüy vücudunuzda kalır.

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir.3 dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışır. Buz Lazer ile masaj konforunda ve kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Diyot Ütüleme Teknolojisi

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhtesem ÜTÜLEME EPİLASYON Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon demek aslında oldukça işlem ve rağbet gerekli olan bir işlemdir.İğneli epilasyon lazer epilasyona oranla yüzde yüze varan sonuçlar sunduğundan dolayı tercih eden herkes ilk olarak kaliteli bir hizmet aramaktadırlar. Kaliteli bir hizmetin en önemli etkeni tecrübeli ellerdir. Tecrübeli ellerde yapılan işleler %100'e varan sonuçlar doğurmaktadır.